اسپری پلی یوریا(Polyurea)

پلی یورتان یک تکنولوژی بی نظیر است با طیف کاربردهای گوناگون که محدود به تصوراتتان شده است.

مانند هر سیستم عایق کاری قبل از شروع کار عایق کاری آماده سازی مناسب سطوح ، استفاده درست از تجهیزات و مهیا کردن زیرساخت اصولی بسیار ضروری می باشد.

با کمی مطالعه و تحقیق متوجه موفقیت های بزرگ پلی یورتان در سرتاسر جهان خواهید شد.

برخی از کاربردهای پلی یوریا

عایق بندی لوله ها (Pipe / Pipeline Coatings & Lining )

پوشش Polyurea برای محافظت لوله های فولادی و فلزی در برابر خوردگی می باشد. Polyurea هزینه نگهداری خدمات را کاهش داده است. Polyurea یک سیستم پوشش محافظ برای لوله های بزرگ که با عایق فوم پلی اورتان می باشد. Polyureas نیز برای خط درون لوله های آب و فاضلاب و کار بازسازی زیرساخت ها استفاده می شود.با این نوع عایق بندی عمر رنگ لوله ها افزایش می یابد.

عایق پل (Bridge Coating )

پل های از جنس فولاد و بتن با استفاده از توانایی های Polyurea می تواند در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت شود.در حال حاضر برای عرشه پل ها و پوشش دهی کامل آن ها گزینه ای بهتر از پلی یوریا وجود ندارد.

پر کردن مفصل / آب بندی کردن (Joint Fill / Caulk)

پلی یوریا به عنوان یک عایق چند منظوره برای درزبندی و پر کردن مفاصل در انواع اتصالات ساختمان، پانل های درب، مخازن آب و... با دوام بالا،مقاومت در برابر آب و هوا و انعطاف پذیری کاربرد های ویژه ای دارد.

عایق مخزن (Tank Coatings)

پوشش Polyurea محافظ مخازن فولاد از خوردگی، مواد شیمیایی، آب و هوا و دیگر عناصر طبیعی و شرایط محل نصب می باشد. آماده سازی مناسب سطح، شرایط بستر، انتخاب فرمول ها، آغازگر، و روش نصب، polyurea  می تواند به عمر این عایق اضافه کند. این سیستم می تواند در طول ساخت و ساز اولیه و یا در یک محیط مقاوم سازی استفاده شود.

اسپری پلی یوریا

لنت مخزن (Tank Linings)

واشر Polyurea به بسیاری از مواد شیمیایی و مایعات صنعتی مقاوم هستند. پلی یوریا با مزایای کاربردی بالا، ایده آل برای پوشش مخزن ذخیره سازی اولیه و توانبخشی پروژه های جدید می باشد.

دریایی (marine)

بالاتر از خط آب و در زیر آب، polyurea می تواند در محافظت از فولاد، آلومینیوم، و فایبرگلاس در انواع ورزش های آبی و کاربردهای دریایی تجاری بسیار موثر واقع شود.

عایق سقف (Roof Coating)

پوشش Polyurea پوشش محافظ بسیار عالی برای سقف فوم پلی اورتان است. پلی یوریا با فرمولاسیون خاصی که دارد و طیف گسترده خواص فیزیکی می تواند به کاهش انرژی مصرفی ساختمان کمک بسیاری نماید.سرمایش و گرمایش ساختمان هم به صورت اصولی قابل کنترل است.

پوشش کوره (Manhole & Sewer Linings)

پوشش کوره Polyurea نیاز بسیاری از سیستم های آب شهری و خصوصی در پوشش و تعمیر سازه را برآورده کرده است.