اجرای پلی یورتان در برج اُپال تهران

فوم پلی یورتان یک فراورده نفتی در سراسر جهان به شمار می اید که می توان آن را به عنوان یک عایق حرارتی در صنعت ساختمان به کار برد .

پلی یورتان از مجموعه ای پلیمر های دیگر است  که دارای خواص فیزیکی می باشد از جمله مقاومت در برابر پارگی، سایش وقدرت چسبندگی و کششی بالا و همچنین مقاومت در برابر نفوذ حرارت و برودت و رصوبت و همچنین صدا که یکی از مهم ترین ویژگی بارز پلی یورتان است به همین علت در صنایع ساختمان سازی استفاده میشود.

شرکت ایمن پوشش پاسارگاد مجری پلی یورتان در مجتمع تجاری اُپال واقع در سعادت آباد تهران می باشد.اجرای فوم پاششی برج اپال به 3500 متر می باشد. اما با وجود  سختی ها و داربست های که در جابه جای مواد آن وجود داشت این پروژه 10 روز به کار خود پایان داد همچنین نکته بسیار مهم این است که مواد اولیه که از محصولات وارداتی می باشد را خودمان وارد کردیم و برای اولین بار در ایران از مواد پایه سیمانی پاششی استفاده نموده ایم برای جهت ضد حریق کردن فوم پاششی پلی یورتان  وهدف از این پروژه بیشتر عایق حرارتی، برودتی، درز بندی و هوابندی و به دلیل اینکه سطح کار عمود بوده از عایق رطوبتی استفاده شده است .